Apie mus

UAB „Kovenda“ – viena iš didžiausių kompanijų Lietuvoje, dirbančių fasadų šiltinimo ir apdailos srityje nuo 2005-ųjų. Įmonės veikla apima tris pagrindinius fasado įrengimo tipus:

  • ventiliuojamus,
  • tinkuojamus,
  • mūrinius.

Per daugiau nei 19 veiklos metų esame sukaupę daug žinių, patirties ir subūrę kvalifikuotų specialistų komandą. Todėl galime įrengti fasadus, atitinkančius aukščiausius užsakovo reikalavimus.

Atlikdami darbus naudojame patikrintas ir sertifikuotas medžiagas, tokias kaip:

  • plonasluoksnis tinkas,
  • vėdinami fasadai,
  • apdailinis klinkerio mūras,
  • storasluoksnis tinkas.

Esame profesionalai, kurie siekia geriausio rezultato. Darbus atliekame kruopščiai, įvertindami individualią situaciją ir parinkdami optimalų sprendimą.

Nuo 2011 metų  dirbame Skandinavijos rinkoje, esame puikiai susipažinę su naujausiomis fasadų įrengimo technologijomis ir medžiagomis. Savo sukauptą praktinę patirtį noriai taikome Lietuvoje. Siekiame, kad pastatų fasadai būtų ne tik gražūs, bet ir ilgaamžiai!

Patenkinti darbuotojai – patenkinti klientai

Mūsų įmonės kultūra paremta tuo, jog visada stengiamės padėti vieni kitiems. Tai leidžia užtikrinti sklandų tiek vidinį, tie išorinį komunikavimą, efektyvų darbą ir gerą atmosferą. Didžiuojamės, jog savo įmonėje turime personalo, kuris dirba virš 8 metų! Tikime, kad patenkinti darbuotojai – patenkintų klientų garantas.

UAB „Kovenda“ komanda nuolat tobulėja ir auga. Tai leidžia patenkinti kintančius klientų poreikius ir garantuoti nepriekaištingą rezultatą. Manome, kad gerai atliktas darbas yra toks, kuriuo gali didžiuotis ne tik darbuotojai, bet ir klientai. Mūsų vizija – tapti didžiausia fasado apdailos įmone Lietuvoje ir Švedijoje.

Atliktiems darbams suteikiame visas įmanomas garantijas, todėl galite jaustis visapusiškai ramūs dėl fasado apšiltinimo ar apdailos kokybės.

Fasado šiltinimo ir apdailos darbų eiga:

Atliekant fasado darbus reikalingas tinkamas ir kruopštus pasiruošimas. Pirmasis žingsnis – namo ar kito
pastato savybių įvertinimas, kuris leidžia parinkti optimalų šiltinimo sprendimą. Įprastai fasado šiltinimo ir apdailos
darbai susideda iš trijų etapų: klijavimo, armavimo ir tinkavimo.

Šiltinimo darbų eiga

Atliekant fasado šiltinimo darbus reikalingas tinkamas ir kruopštus pasiruošimas. Pirmasis žingsnis – namo ar kito pastato savybių įvertinimas, kuris leidžia parinkti optimalų šiltinimo sprendimą. Įprastai fasado šiltinimas susideda iš trijų etapų: klijavimo, armavimo ir tinkavimo.

1.Klijavimas

Paruošus pastolius, pereinama prie langų, durų ir kitų nešiltinamų objektų apsaugojimo. Tada, priklausomai nuo parinkto šiltinimo metodo, prie sienų klijuojama mineralinė vata arba putų polistirolas. Šiuo atveju itin svarbu išlaikyti tinkamą darbų eiliškumą, kuris padeda išvengti maišaties ir galimų defektų. Baigiamasis klijavimo etapo darbas – smeigiavimas, kuriuo užtikrinamas ilgalaikis šiltinimo medžiagų pritvirtinimas prie statinio sienų.

2.Armavimas

Pašalinus nelygumus nuo fasado paviršiaus, pereinama prie armavimo. Pirmiausia suformuojami kampai aplink duris, langus ir kitas angas. Ant jau paruošto paviršiaus dengiami armavimo klijai, naudojamas specialus armavimo tinklelis. Klijais išlyginamas visas fasadas.

3.Tinkavimas

Paskutinis fasado šiltinimo etapas – tinkavimas. Jis atliekamas ant išlyginto ir gruntu padengto paviršiaus. Siena padengiama pasirinktu dekoratyviniu tinku, taip paslepiant šiltinimo medžiagas. Tada pašalinamos naudotos langų, durų ir kitų objektų apsaugos.

Ieškote fasado šiltinimo ir apdailos specialistų, kurie užtikrintų itin aukštus reikalavimus atitinkančius statybų darbus? UAB „Kovenda“ komanda pasiruošusi padėti. Ilgametė patirtis ir atsidavimas savo veiklai – geriausio rezultato garantas.